Kuidas tellida

Tellida saab antud kodulehe abil iga toote juurest (seal ka edasised juhised). Tellimisel pole vaja karta eksimusi ega topelttellimusi, süsteem välistab need.

Pange tähele kas toodete juures on link Tellimisel või toode hetkel puudub. Sel juhul läheb toote saabumisega pisut aega. Peale tellimuse edastamist saab klient oma e-posti aadressile tellimuse kinnituse/arve. Arve tuleb tasuda POWERMAN OÜ kontole nr: 221024202207. Selgitusse palume märkida tellimuse numbri.

Palume kauba eest tasuda esimesel võimalusel, sest kauba paneme teele alles peale  summa laekumist Powerman OÜ arvelduskontole! Kui viie päeva jooksul ei ole  summa laekunud ega tähtaja pikendust taotletud, siis loeme tellimuse tühistatuks ja tühistame broneeringud tellitud kaubale.

Kaupu saab tellida omale otse koduuksele, EV piires ja  Smartpost, Omniva, DPD pakipoodi automaatidesse. Kauba kättetoimetamine algab kohe kui tellimus on esitatud ning kauba eest on tasu laekunud meie arvele. Tellimused, mis ületavad 60€ piiri, on kohaletoimetamine TASUTA (kehtib ainult toidulisanditele). See on Powerman OÜ sooduspakkumine, mis kehtib kuni selle muutmiseni.

Tagastamisõigus

Powermani  e-poest ja tava poest ostetud toodetele kehtib 14 päeva jooksul tagastusõigus. Vastavalt võlaõigusseaduse § -le 56. Selleks on vaja esitada kauba taganemisavaldus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Kauba peab tarbija tagastama hiljemalt 30 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

Kauba tagastamiseks on vajalik tootega ostmisel kaasas olnud või mailile tulnud arvet. Selleks peab ostja tegema Powerman  OÜ nimele vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel müüjale tellitud kauba. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul. Kauba tagastamisel jäävad kliendi kanda tagastamise kulud kuni 10 EUR.

Tagastamisele kuuluv toode peab tagastades olema täiesti kasutamata ning originaalpakendis. Juhul, kui peale toote tagastamist ilmneb, et toodet on kasutatud või puudub originaalpakend või toode on müügiks kõlbmatu ostja süül, ei ole Powerman OÜ-l kohustust toote eest raha tagasi maksta.

Selgitus: makstes enda nime alt kirjutada arve /tellimuse nr , kui aga kellegi teise nime alt siis kirjutada tellija nimi ja arve/tellimuse nr.  Kui tellimuse summa laekub arveldusarvele tööpäeval, kella 12.00-ks. saab paki kätte juba järgmine päev. Nädalavahetusel või pühade ajal tehtud tellimused täidame esimesel tööpäeval. Kui on raskusi paki kättesaamisega helistage kohe meile +372 51 477 51 või kirjutage info@powerman.ee

Ladusat tellimist soovides !

Powerman Team

Andrus Murumets

Juhataja